Žiemos pramogos - 7seasons - turizmo gidas internete

Žiemos pramogos

Žiemos pramogos


 Nuotykių akademija

Jeigu norite pasijusti tikru rogių vežiku iš šiaurės kviečiame  pasivažinėti šunų kinkiniais. Tai nepakartojamas ir niekam neprilygstantis nuotykis. Programą rengiame nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio kai oro temperatūra neviršija +10 C. Pramogoje gali dalyvauti 10-15 žmonių grupė. Dalyviai supažindinami su šunimis, jiems rengiamas trumpas rogininko (ang.musher) kursas, vėliau kiekvienas važiuoja su instruktoriumi arba pats. Mūsų šunys tai galingi Aliaskos Malamutai: Šerpa ir Inuk ir 8-šių Sibiro Husky veislės komanda. Šunys visiškai neagresyvūs, o darbas šunų kinkinyje suteikia jiems daug malonumo. Žiema važinėjama su rogėmis, kai nėra sniego su triračiais. Ypač ekstremalių pojūčių galite patirti naktinio pasivažinėjimo metu.

Informacija kontaktams 

Žalgirio km. Vievio seniūnija
Tel. 8 655 58666
El. paštas: jolanta@post.skynet.lt
Svetainė: www.nuotykiuakademija.lt


_________________________________________________________________

 X-pramogos

Tamsius ir niūrius žiemos vakarus praleiskite gamtoje turiningai ir ekstremaliai ! Mes siūlome išbandyti galingus ir greitus sniego motociklus, skrieti greičiau už vėją apsnigtais laukais, miškų takais ir ežerais.Aplankysime įdomias vietas, piliakalnius. Adrenalinas ir neišdildomi įspūdžiai išliks ilgam. Safarį organizuojame Trakų raj. Aukštadvario seniūnijoje darbo dienomis ir savaitgaliais, Jums patogiu laiku.

Informacija kontaktams

“MIŠKO SLĖNIS” Dailidukų I km., Trakų raj.
Tel. 8 698 36770
El. paštas: miskoslenis@gmail.com
Svetainė: www.x-pramogos.com


_________________________________________________________________

 Druskininku vandens parkas 

Druskininkų vandens parkas –  moderniai rekonstruotas apie 25000 kv. m. kompleksas, kurį sudaro penki korpusai. Jūsų patogumui po vienu stogu - įspūdinga pirčių erdvė „ALITA", vandens pramogų dalis su nusileidimo kalnelių bokštu,  viešbutis, restoranas, kavinės, boulingas, konferencijų salės.

Poilsiautojams nereikės sukti galvų, kuo užsiimti ir kaip nudžiuginti atžalas.  Įvairaus amžiaus lankytojams siūloma itin daug laisvalaikio praleidimo ir atsipalaidavimo formų – 20  pirčių, įrengtų pagal skirtingas  pasaulio šalių tradicijas, įvairiausi baseinai  (net ir jūros bangų baseinas!), įspūdingi nusileidimo kalneliai, kurių bendras ilgis daugiau nei 600 metrų, sraunioji upė, sūkurinės vonios, masažiniai kriokliai, grožio bei masažo salonai, barai ir kavinės. Vandens pramogų parke vienu metu gali ilsėtis ir pramogauti 1500 lankytojų.

Informacija kontaktams

Vilniaus al. 13, Druskininkai
Tel. (8 313) 52 338
El. paštas:  info@akvapark.lt
Svetainė: www.akvapark.lt

_________________________________________________________________

 Vichy vandens parkas

Parko tema – svetinga ir egzotiška paskutiniu rojumi žemėje vadinamų Polinezijos salų aplinka ir nuotaika. Ji apima visas parko erdves nuo rūbinės, kasų, atrakcionų, baseinų iki darbuotojų aprangos, muzikos, baruose patiekiamo maisto ar gėrimų. „Vichy“ vandens parke vienu metu gali pramogauti 1,5 tūkstančio lankytojų. Per metus parke planuojama sulaukti apie 400 tūkst. pramogų mėgėjų, iš jų apie trečdalį turėtų sudaryti turistai.  Parko pastato plotas – 13 400 m², parko teritorijos plotas – 25 300 m² Parko lankytojų reikmėms įrengta 400 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, 1300 rūbinės spintelių, 120 dušų, 40 tualetų patalpų. „Vichy“ vandens parko svečius aptarnauja daugiau nei 130 specialiai apmokytų darbuotojų: gelbėtojų, prižiūrėtojų, pardavėjų, barų bei restoranų padavėjų, šou programų dalyvių.

 

Informacija kontaktams

Ozo g. 14 C, Vilnius
Tel. (8 5) 21 11 112
El. paštas: info@vandensparkas.lt

Svetainė: www.vandensparkas.lt