Vilnius - 7seasons - turizmo gidas internete

Vilnius

Vilnius

 Vilnius – tai miestas, turintis aurą, ypatingą gamtos ir architektūros harmoniją. Siauros ir vingiuojančios gatvelės, nedideli parkai sužavi jaukumu, o neaukšti spalvingi ir grakštūs pastatai užburia pakilia šventiška nuotaika.

Vilniuje nuo seniausių laikų darniai kūrėsi ir sugyveno įvairių tautybių žmonės – lietuviai, lenkai, baltarusiai, rusai, vokiečiai, žydai ir kt. Tad atvykstančiuosius Vilnius stebina unikalia įvairių religinių konfesijų šventyklų gausa.

Dėl savo unikalumo Vilniaus senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia vienu žvilgsniu galime pamatyti gražiausius Pietų ir Vakarų Europos architektūros stilius – gotiką, renesansą bei savitą „lietuviškąjį“ baroką, dar vadinamą paskutiniu ryškiu baroko blyksniu Europoje. 

 Šiandien Vilnius – sparčiausiai auganti ir modernėjanti Baltijos šalies sostinė, pretenduojanti būti patraukliausiu verslo, politikos ir kultūros atstovų susitikimų bei renginių centru. Čia, kaip ir Vakarų Europos šalyse, praeivius vilioja pasaulinio garso parduotuvės, viešbučių tinklai bei restoranai.

Geriau susipažinti su Vilniumi galite pasinaudoję gidų ar turizmo informacijos centrų pagalba, kuriuose gausite nemokamą Senamiesčio žemėlapį, brošiūrą apie lankytinas vietas, bei kitą informaciją. Na, o jei norite pažinti Vilnių savarankiškai, siūlome susidaryti individualų maršrutą  pasinaudojus 7seasons lankytinų vietų žemėlapiu.

Vilnius - Europos kultūros sostinė 2009
http://www.culturelive.lt

Vilniaus turizmo informacijos centras
http://www.vilnius-tourism.lt