Pilies muziejus - 7seasons - turizmo gidas internete

Pilies muziejus

Pilies muziejus

750 metų Klaipėdos miesto jubiliejų proga Klaipėdos piliavietėje buvo įkurtas Pilies muziejus. Muziejaus ekspozicija supažindina su XIII-XVII a. Klaipėdos miesto ir pilies raida. Atskleidžiamas tuometinį pilies gyvenimas, kurį vaizduoja senoviški darbo įrankiai, ginklai, pabūklai, archeologiniai radiniai ir manekenai su tradiciniais viduramžių ir renesanso drabužiais.

Rengiant Pilies muziejaus ekspoziciją, buvo atsižvelgta į šiuolaikinius reikalavimus, pagal kuriuos ekspozicija turi būti ne tik moksliškai nepriekaištinga, konceptuali, bet ir vizualiai patraukli, turinti edukacinį pobūdį. Daug įdomių dalykų apie Klaipėdos miestą ir pilį lankytojai gali sužinoti prisėdę prie kompiuterių ir apsilankę virtualiame muziejuje ar įsijungę kompiuterinį žaidimą istorine tema.

Lankantis muziejuje, verta apžiūrėti ir atkastas pilies liekanas. Archeologai atidengė XIV - XVII a. pastatų pamatus, ypač įspūdingi yra Didžiojo parako bokšto pamatai. Be to, Pilies muziejuje lankytojai gali pereiti seniausiu Klaipėdoje XVI a. grindiniu, o užlipę ant Frydricho bastiono – pasigrožėti miesto panorama.


Informacija kontaktams

Didžioji Vandens g. 6,
Klaipėda, Lietuva
Tel. 8 46 410527
El. paštas: info@mlimuziejus.lt 
Svetainė: www.mlimuziejus.lt

_________________________________________________________________

Taip pat aplankykite: Mažosios Lietuvos istorijos muziejųGalerija Pėdą

_________________________________________________________________


Artimiausios paslaugos

Pramogos:
Maitinimas:

Apgyvendinimas: viešbutis uropa Royale Klaipėda
________________________________________________________________

Parašykite atsiliepimą

*
*
*