Glamour Club - 7seasons - turizmo gidas internete

Glamour Club

Glamour Club

Glamour Club
Glamour ClubGlamour Club - vienintelis toks klubas Lietuvoje. Kuo jis ypatingas? Tai virš 200 kv. m. ploto patalpos, kurios įrengtos ne tik skoningai bei šiuolaikiškai, su kolonomis ir fontanais bei įvairiomis skulptūromis, bet ir maksimaliai pritaikytos nuostabiai leisti laiką tiek didelei kompanijai, tiek porelei ar vienišam lankytojui. Jame vienu metu gali linksmintis iki 50 žmonių. 

Sauna, pirtis, baseinas
Klubo patalpose įrengtos suomiška sauna ir rusiška pirtis, turkiška garinė pirtis, didelis ir gilus baseinas su povandeniniais masažais ir kriokliais. Aistras žadina ne tik uždeganti muzika, šviesų efektai, bet ir privačios kabinos su ypač minkštais baldais ir galinga namų kino sistema. Visas interjeras sukuria romantišką romėniškos epochos orgijų dvasią.

Svingerių vakarėliai
Taip pat šioje erdvėje rengiami ypatingai privatūs ir konfidencialūs svingelių  vakarėliai. Jie tapo tokie populiarūs, kad porelės bei pavieniai asmenys renkasi čia, kone iš visų Lietuvos miestų. Swinger party paprastai būna teminiai ir uždegantys net ir santūriausios poros emocijas.
 
Klubo nuoma
"Glamour Club" patalpas su pirčių kompleksais, dark room'ais, baseinu, šokių sale galite išsinuomoti ir Jūs!

Informacija kontaktams
Naktinis klubas "Glamour Club",
T. Ševčenkos g. 16e,
Vilnius, Lietuva
Tel. 8 699 85009
El. paštas: info@gayclub.lt 
Svetainė: www.glamourclub.lt