Kaunas - 7seasons - turizmo gidas internete

Kaunas

Kaunas

 Kaunas – dar neatrastas Lietuvos kultūros, tradicijų ir istorijos židinys. Klajodami po grindiniu grįstas gatves, skiriančias nuostabius 16-ojo amžiaus pastatus, išsidėsčiusius Vilniaus gatvėje ir Rotušės aikštėje, eidami senovės pagonių keliais viename iš daugelio Kauno parkų, besigrožėdami šiuolaikinių ir tradicinių parduotuvių, barų ir kavinių deriniu Laisvės alėjoje, atraskite tikrąjį Kauną.

Pagrindinė Kauno pėsčiųjų gatvė – Laisvės alėja – prabangus medžių ir gėlynų pasažas. Mieste gausu apžvalginių aikštelių, kurių bene gražiausias vaizdas atsiveria nuo Kristaus Prisikėlimo bažnyčios stogo. Svečiuojantis Kaune, negalima pamiršti ir 13 amžiuje statytos, virš senamiesčio savo bokštus iškėlusios, Kauno pilies. Taip pat verta aplankyti Rotušę, dar vadinamą “baltąja gulbe”, senamiestį ir įspūdingą “Perkūno namą”.

 Kaunas turi ką pasiūlyti kiekvienam, čia galima daug ką pamatyti ir patirti. Taip vadinamame “Velnių” muziejuje, galite pamatyti šiurpinančią 3000 velnių kolekciją. Tai vienintelis pasaulyje Velnių muziejus, garsėjantis didžiule kolekcija, pradėta rinkti dailininko A. Žmuidzinavičiaus. Kaune taip pat rasite nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų, kuris yra seniausias ir didžiausias dailės muziejus Lietuvoje. Tai vienintelė vieta, kur lankytojas gali susipažinti su Lietuvos dailės raida nuo viduramžių iki šių dienų.

Kauną supa devynių fortų, statytų dar Rusijos Imperijos laikais, žiedas. Devintajame forte įrengtas muziejus II-ojo pasaulinio karo aukų atminimui. Tačiau verta pamatyti ir kitus išlikusius fortus, kurie išsimėtę po visą miestą.

 Norėdami susipažinti su visa Lietuva vienoje vietoje aplankykite Lietuvos liaudies muziejų po atviru dangumi Rumšiškėse. Muziejuje susipažinsite su lietuviškomis tradicijomis ir pamatysite daug autentiškų senovinių medinių namų sodybų iš visų keturių Lietuvos regionų: Aukštaitijos, Žemaitijos, Dzūkijos ir Suvalkijos.


Plačiau susipažinti su Kaunu galite apsilankę Kauno turizmo informacijos centre ar pasinaudoję 7seasons Kauno lankytinų vietų žemėlapiu.  

Kauno turizmo informacijos centras
http://visit.kaunas.lt