FeelArt - 7seasons - turizmo gidas internete

FeelArt

FeelArt

Feel ArtFeelArt - tai šiuolaikinės muzikos, vaizdo ir menų festivalis - unikalus vienos dienos trukmės kokybiškas ir gerai programuotas audiovizualinės ir meninės patirties srautas, pabrėžiantis būtinybę ne tik šokti arba diskutuoti apie gyvą ir elektroninę muziką, bet ir jos klausytis.

Festivalio idėja - pakviesti Lietuvos jaunuosius menininkus ir gyvos bei elektroninės muzikos atlikėjus ir prodiuserius. Taigi, įvykio tikslas – muzikos, šviesos, vaizdo ir kitais meno kanalais sukurti ir suvienyti įvairiakryptį ir hibridišką energijos srautą, kuris vienam vakarui (2008.10.11) Grafo Tiškevičiaus dvaro erdves paverstų šiuolaikinės kultūros simboliu.


Gyvi pasirodymai
TWNKL (grupės InCulto projektas), Živilė Ba ir grupė, Raimonda Masiulytė, Magic Mushrooms, Bekešo Vilkai, Jam Jam, Golden Parazyth, Super Union.

Vizualinė dalis
Oro pagalvės, Vodka Jugend, RECream.

Electro/Techno scena
St. Stereo (LeaveLate), Mantas T (Partyzanai), Nostra (Partyzanai), Pupa (Backdoors), Norman T (Switched!), Android (Evilspot), Yvez (Crazy.lt DJs), Subdubb.

Drum‘n‘Bass scena
McNys (Metro Promo), ST & Nervas (Vault Execution Team), Road`s`killa (K.U.B.), Intakz (Re:Formataz), Brazdžionis (Full Flavour), Red1 (Full Flavour), MC Eazystyle, MC Messiah, MC Messir (Projekt Undersky, MiestoMuzika.lt).

Chill out scena
Loranas Vaitkus (Mix Subas), Rugiagialia (Minimal.lt), Mikrokristal (Minimal.lt), Esse (Night Drive Music), Vaiper (Despotin’ Beat Club), Neringa (Vandalės), Jelena (Vandalės).

Vizualinė dalis
Oro pagalvės, Vodka jugend, VooZ2 (Re:5pect), Gutshis (Evilspot).

Performansai ir Ekspozicijos
Moy – Toy, La‘cocca, Swamptalles, Aroma, Vytautas Rakauskas, Jurgita Mackevičienė, Mildos lėlės.

Festivalis "FeelArt"
www.feelart.lt