Ekskursijos Šiauliuose - 7seasons - turizmo gidas internete

Ekskursijos Šiauliuose

Ekskursijos Šiauliuose

Pasaulinė turizmo dienaŠiaulių turizmo informacijos centras Pasaulinės turizmo dienos proga kviečia į nemokamas ekskursijas pėstute po Šiaulius, Vijolių entomologinį draustinį ir Gubernijos biosferos poligoną bei autobusu - "Miesto gyvenimas ir jo užkulisiai".


Rugsėjo 23 d.
Antradienį 15 val. nemokama ekskursija - "Žmonės ir Šiauliai". Sužinosite ką slepia Aušros alėja, susipažinsite su Šiaulių miesto šviesuoliais. 

Rugsėjo 24 d.
Trečiadienį 14 val. nemokama ekskursija - "Šiauliai ežerų slėnyje". 

Rugsėjo 25 d.
Ketvirtadienį 14 val. nemokamos ekskursijos metu sužinosite kuo ypatinga Šiaulių gyvenvietės istorija.

Rugsėjo 26 d.
Penktadienį 16 val. nemokama ekskursija - "Šiaulių Šv. Petro ir Pauliaus parapija".

Rugsėjo 27 d.
Šeštadienį 10 val. nemokama ekskursija autobusu ekologijos tema - "Miesto gyvenimas ir jo užkulisiai". Aplankysime Šiaulių miesto nuotekų valymo įrenginius, apskrities sąvartyną, būsimos pavojingų atliekų deginimo įmonės statybos vietą. Apie gamtines vertybes ir Aukštrakių komplekso problemas pasakos gamtosaugininkai Kastytis Čechavičius, Darius Ramančionis, Vidmantas Lopeta.

Rugsėjo 27 d.
Šeštadienį Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubas "Aukuras" visus kviečia į pažintinę išvyką pėsčiomis po Vijolių entomologinį draustinį ir Gubernijos biosferos poligoną. Kelionių metu rekomenduojama turėti neperšlampamą avalinę ir maisto. Keliausime apie 6 valandas (~8 km.).

Būtina išankstinė registracija!
Platesnė informacija telefonu 8 41 523110 ir el. paštu tic@siauliai.lt.

VšĮ Šiaulių turizmo informacijos centras
http://tic.siauliai.lt