Zoologijos sodas - 7seasons - turizmo gidas internete

Zoologijos sodas

Zoologijos sodas

Kauno zoologijos sodas oficialiai duris atvėrė 1938 liepos 1 d. Tai buvo daugelio metų planų įgyvendinimas po Nepriklausomybės atgavimo. Atidarymo dieną buvo tik 40 eksponatų, kuriuos atvežė profesorius Tadas Ivanauskas arba tai buvo jam dovanoti kitų zoologijos sodų gyvūnai. Per metus sodo eksponatų skaičius išaugo iki 150. 1958 metais Kauno zoologijos sodui suteiktas Respublikinio zoologijos sodo vardas.

Lietuvos zoologijos sodas yra miesto centre. Šiandien tai nedidelis 15,9 ha parkas, kuriame auga šimtamečiai ąžuolai. Jis susideda iš 11 skyrių, kuriuose dirba daugiau nei 130 darbuotojų. Pagal plotą ir laikomų gyvūnų skaičių zoologijos sodas galėtų prilygti vidutiniam Europos zoologijos sodui.

Daug žmonių atvažiuoja net iš tolimiausių šalies kampelių, pasivaikščioti po zoologijos sodą ir gerai bei turiningai praleisti laiką. Vaikams čia iš tiesų daug atrakcijų: jie gali pajodinėti poniukų ar asiliuku, pasivažinėti karieta. Po parko teritoriją vedžiojamos prijaukintos lamos, kurias vaikai gali liesti glostyti ir pajausti, kokie gali būti šilti ir draugiški gyvūnai.


Informacija kontaktams

Zoologijos sodas,
Radvilėnų pl. 21,
Kaunas, Lietuva
Tel. 8 37 332540
El. paštas: zoosodas@is.lt
Svetainė: www.zoosodas.lt
_________________________________________________________________

Taip pat aplankykite: Velnių muziejų, Kauno lėlių teatrą

_________________________________________________________________


Artimiausios paslaugos


Pramogos:
Maitinimas:
Apgyvendinimas:
_________________________________________________________________

Parašykite atsiliepimą

*
*
*